Lunch Information

Students must bring their lunch and snacks from home. The cost of milk is .35¢ per day. Milk may be purchased on a weekly, monthly, or yearly basis. Free and reduced milk is available based on eligibility. Forms will be sent home at the onset of the school year or upon request.